مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید سوهان گزی لقمه فله+آرادتک

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع و اقسام گوناگون سوهان گزی در بازارمعرفی تولیدات سوهان گزی آرادتکمرکز تولید و فروش سوهان گزی فله+پاکتی+آرادتک

تولید گز ایرانی که در بخش های تولیدی پایتخت گز ایران اصفهان بلداجی صورت می گیرد این بخش همراه با تولید و عرضه ی سوهان گزی لقمه ای از نوع فله ای و بسته بندی پاکتی بنام آرادتک بوده است که با قیمت مناسب برای تمامی بازار های کشور نمایندگی فروش فعال می پذیرد.

انواع و اقسام گوناگون سوهان گزی در بازار

از انواع و اقسام گوناگون شیرینی جات ها در ایران می توان به صورت های گوناگونی از تولیدات اشاره کرد، و همانطور که می دانید مربوط به بخش های مختلف از تولیدات هر مرکز استانی بوده است. به عنوان مثال تبریز را می توان بزرگترین منبع تولیدات شیرینی جات سنتی تا صنعتی دید و معرفی کرد دنیای از انواع و اقسام گوناگون شیرینی جات ها در این قطب تولیدی به چشم می خورد و با پوشش دهی تمامی بازار های کشور تامین کننده و عرضه کننده به بازار های جهانی نیز بوده است.

و اما دیگر شیرینی جات های بخش تولیدی در کشور را می توان اشاره کرد به تولیدات شیرینی جات بخش اصفهان بلداجی که یکی از بزرگترین قطب های تولیدی در کشور هستند و عرضه کنندگان تولیدات گز معرفی شده اند. این شیرینی در ایران به عنوان شیرینی سنتی و اصیل شناخته شده است که قدمتی طولانی مدت در امر تولیدات این محصول دارا بوده و امروزه نیز با بالاترین درصد درجه ی کیفی تولید روانه ی بازار های مصرفی می گردد. پس دسته بندی تولیدات شیرینی اصفهان شامل انواع گز از مدل های گز لقمه ای تا گز آردی در نوع گز پسته ای، گز بادام با گز مخلوط تقسیم بندی شده اند.

البته موارد ذکر شده تنها بخشی از ویژگی های شناخته شده و معرفی شده ی این محصول در بازار می باشد. خب و اما محصولات تولید شده از این شیرینی گز، یکی از تولیدات معروف به گز سوهان لقمه ای بوده که از گروه تولیدات گز بدون مغز با یک روکش و لایه ی سوهان همراه می باشد و همانند گز لقمه ای در نوع تک نفره سلفون پیچ اما با تنوعی از بسته بندی ها به بازار ارائه می شود چون کادویی، پاکتی با فله ای.

سوهان گزی صادراتی

نوع دیگر از این سوهان گزی لقمه ای به صورت مخصوص سفارشی می تواند مغزدار پسته ای بوده باشد که به ندرت تهیه می شود. و مدل دیگر را سوهان گزی قم شامل می شود از نوع سوهان گزی لقمه ای با حبه ای که هر کدام صورت تولید متفاوتی از تولیدات سوهان گزی اصفهان را دارا هستند حتی در نوع بسته بندی متفاوت بوده اند.

معرفی تولیدات سوهان گزی آرادتک

خب پس یکی دیگر از ویژگی های تولیدی این شیرینی بخش اصفهان گز، معرفی شدن با اسامی گوناگونی از نام های تجاری می باشد که یکی از برند های عرضه کننده ی این محصول در بازار کشور تولیدات گز آرادتک بوده که تولیدات سوهان گزی لقمه ای را دارا می باشد و از خصوصیت ها و ویژگی های تولیدی این سوهان گزی این برند می توان گفت شامل همان ویژگی ها از تولیدات دیگر سوهان گزی ها بوده که در نوع فله ای و بسته بندی پاکتی همراه بوده و از تولیدات درجه یک و باکیفیت به بازار عرضه می نماید.

سوهان گز مجتبی قربانی

مرکز تولید و فروش سوهان گزی فله+پاکتی+آرادتک

پس برای اخذ نمایندگی های فروش و پخش این انواع سوهان گزی در نوع فله ای و بسته بندی پاکتی یک کیلویی می توانید با این مجموعه در ارتباط باشید که تولیدات کلیه ی انواع گز ها از نوع مغزدار با درصد های متفاوت ارائه می گردد همراه با ان تولیدات سوهان گزی که بنابر دارا بودن استاندارد های لازم امکان تامین و صادرات به کشور های مختلف جهانی نیز ممکن می باشد و از نظر نرخ قیمت خرید فروش می توان گفت براساس نوع بسته بندی کمی متفاوت تر عرضه می شود.

سوهان گزی اصفهان

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید