بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / نمایندگی فروش گز معراج اصفهان در تهران

نمایندگی فروش گز معراج اصفهان در تهران

نمایندگی فروش گز بازار گز ایران که شامل برندهای گوناگون بوده است. یکی از این نمایندگی های فروش در ارتباط با نمایندگی فروش گز معراج در تهران می باشد.

شرکت گز معراج یکی از مرغوب ترین و باکیفیت ترین گز اصیل اصفهان می باشد که ترکیبات استفاده شده در این شیرینی که از انواع مغزها، سفیده تخم مرغ، انگبین، عرق بیدمشک و گلاب می باشد که باعث شده این محصول نسبت به سایر محصولات بهتر و با کیفیت جلوه دهد چون از هیچ یک از مواد نگهدارنده و غیر طبیعی استفاده نشده است.

نمایندگی گز معراج

تاریخچه گز معراج

گز معراج در دهه ۱۳۳۰ توسط استاد بزرگ و خبره صنعت قنادی بخصوص گز محمود دردشتی تاسیس گردید. برند معراج با نام های معراج و شاهرضا در بازار به فروش می رسد.
جالب است بدانید برند عراج ادعای تولید برترین و مرغوب ترین گز را دارد و این ادعا سرجشمه می گیرد از تجربه چندین و چند ساله در این فن، بکار گیری ماشین آلات بر اساس فناوری روز دنیا، مرغوب بودن کلیه مواد اولیه و بهره گیری از مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت

نمایندگی گز معراج در تهران

انواع محصولات گز معراج

شرکت تولیدی گز معراج دارای تولیدات فراوانی در زمینه گز و پولکی می باشد که در ادامه به لیست تولیدات برند معراج اشاره می شود.

  1. گز آردی معراج
  2. گز لقمه ای معراج
  3. سوهان عسلی معراج
  4. پولکی معراج

هر یک از تولیدات فوق الذکر در انواع طعم ها و ترکیبات گوناگون در طراحی هایی شکیل به بازار عرضه می گردند.
گز آردی معراج شامل ۳۰ درصد مغز پسته و ۳۰ درصد مغز بادام و گز آردی ۴۰درصد مغز پسته طرح چوبی را در بسته بندی هایی زیبا شامل می باشد.

نمایندگی گز معراج
گز لقمه ای شامل گز ۳۰ ،۴۰ و ۴۵ درصد و ۲۸ درصد پسته ای، بادامی، انگبینی، بیدمشکی، ترنجبینی، بدون قند و عسلی در جعبه هایی با طرح های اصیل ایرانی و اصفهانی و چشم نواز
سوهان عسلی معراج شامل سوهان لقمه ای، کره ای و عسلی می باشد.

گز معراج
پولکی معراج در یک بسته ۸ طعم متفاوت را ارائه می دهد و میکسی از انواع طعم های خوشمزه می باشد.حال شما عزیزان تهرانی می توانید با ما در ارتباط بوده تا بتوانیم این شیرینی اصیل و سنتی اصفهان را برای شما ارسال کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز انگبینی

مرکز فروش اینترنتی انواع گز اصفهان بلداجی

گز اصفهان بلداجی که متشکل از انواع و اقسام گوناگون گزها بوده است در این …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام