بازرگانی گز آراد
خانه / گز زعفرانی / مرکز فروش گز زعفرانی تازه

مرکز فروش گز زعفرانی تازه

گز زعفرانی تازه و درجه یک که در هر یک از بازارهای کشور همراه با برندهای تولید کننده ی متفاوتی از تولیدات گزهای بخش اصفهان بلداجی همراه بوده است در این مرکز فروش گز بصورت عمده عرضه می گردد.

گز زعفرانی

انواع طعم گز تازه مرکز تولید گزهای پایتخت ایران

گز را در سه مدل می توان دید که تهیه و تولید می شود و حال این سه مدل گز را در ترکیبی از طعم های متفاوت برای خوشمزه کردن گز تولید می نمایند. طعم های اصیل و سنتی این گزها مجموعه ای از انگبین های گیاهی بوده است که طعم های اسانس دار از نوع گزهای صنعتی هم امروزه به چشم دیده می شود.

گز زعفرانی

طعم های که امروزه در بازار تولید گز می توان دید و پرطرفدار هستند مجموعه ای از طعم گزهای بوده اند که تولیدات تازه و درجه یک توسط هر بخش تولیدی صورت می گیرند. مانند:

 • گز با طعم زعفرانی
 • گز با طعم بیدمشکی
 • گز با طعم ترنجبینی
 • گز با طعم انگبینی
 • گز با طعم شیرخشت
 • گز با طعم میوه ای
 • گز با طعم شکلات

گز زعفرانی

ایا تولیدات گز بخش اصفهان با بلداجی متغیر بوده اند؟

اینکه بخش های تولیدی گز این دو قطب متفاوت از یکدیگر بوده اند باید گفت  هر دو مرکز تولیدات یکسانی از نوع برش های گز را دارا هستند به این ترتیب که تولیدات گز لقمه ای آردی با سکه ای به چشم دیده می شود و این تفاوت مربوط به درجه های کیفی متفاوت در تولیدات انها می باشد که هر برندی با یک درجه ی کیفی متفاوت در تولید ان را عرضه می نماید.

گز زعفرانی

گز زعفرانی تولید شده چگونه گزی است؟

گز همواره یک طعم خاص و مخصوص به خود را دارد و می توان گفت که یکی از طعم های اصیل و سنتی که در گذشته هم تولید می گردید گز با طعم زعفرانی می باشد.

گز زعفرانی

این گز زعفرانی بخش تولید قطب های تولیدی همانطور که مشاهده کرده اید از نوع برش های گز لقمه ای می باشد و مغز مصرفی ان از نوع پسته ای بوده است که درصد های بالا و پایینی را دارا می باشد که در ترکیب در طعم ها چون بیدمشکی هم تهیه می گردد. درصد تولیدی مغز پسته ی این گز زعفرانی در بازار اعم از:

 1. گز زعفرانی پسته_ ۱۸%
 2. گز زعفرانی پسته_ ۲۸%
 3. گز زعفرانی پسته_ ۳۲%
 4. گز زعفرانی پسته_ ۳۸%
 5. گز زعفرانی پسته_ ۴۲%
 6. گز زعفرانی پسته_ ترمه
 7. گز زعفرانی پسته_ خاتم کلاسیک
 8. گز زعفرانی پسته_ رویال

گز زعفرانی

مرکز اینترنتی فروش عمده گز تازه زعفرانی

این مرکز یک بازار و مجموعه ی اینترنتی از وب سایت های آنلاین در جهت عرضه ی عمده ی گز در بازارهای کشور و جهان بوده است. و انچه از تولیدات گز تازه و درجه یک را عرضه می نماید تولیدات تمام انواع مدل گز از نوع سنتی تا صنعتی می باشد که درنظر گرفته شده برای بخش های مختلف بازار هستند.

گز زعفرانی

پس این فروش گز تازه زعفرانی لقمه ای را نیز می توانید هر یک از انواع درصد های نام برده با بسته بندی های ارائه شده را تهیه و خریداری نماید.

گز زعفرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گز لقمه زعفرانی

خرید گز لقمه زعفرانی مغز بادام

خرید گز لقمه زعفرانی با مغز بادام بصورت فله و بسته بندی های پاکتی در …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام