بازرگانی گز آراد
خانه / گز شکلاتی / مرکز فروش عمده گز شکلاتی با مغز بادام زمینی

مرکز فروش عمده گز شکلاتی با مغز بادام زمینی

مرکز فروش عمده گز مجموعه بازار گز ایرانی مرکزی از عرضه ی عمده تولیدات متنوع از انواع و اقسام گزها بوده است. برای مثال یکی از نمونه های ارائه داده شده برای فروش تولیدات گز شکلاتی با مغز بادام زمینی و تزئیین کنجد بوده است.

مرکز فروش عمده گز

معرفی انواع گز مغز دار لقمه ای تولید شده

گز را در نوع بی مغز با مغزدار می توان تهیه و تولید کرد که نوع مغزدار ان در تنوعی از مغزی جات تهیه و تولید گشته است که اگر بخواهیم به دسته بندی این انواع گزهای مغزدار بپردازیم به چند نمونه ای دسته بندی می شوند که البته هر یک از انها را نیز همراه با طعم های عرضه نموده اند همراه با ان درصد های متفاوتی را نیز برای تولید درنظر گرفته اند. اما وجود این انواع گز مغزدار لقمه ای و یا آردی در بازار گز ایران به شرح زیر هستند.

  1. گز مغزدار بادام زمینی
  2. گز مغزدار بادامی
  3. گز مغزدار پسته ای
  4. گز معزدار پسته بادام
  5. گز مغزدار گردویی
  6. گز مغزدار فندوقی
  7. گز مغزدار آجیلی

تنوع تولیدات گز شکلاتی چگونه است؟

خب نمونه های نام برده و معرفی شده از وجود انواع گزهای مغزدار در بازار بوده اند. حال باز این گزهای مغزدار همانطور که اشاره کردیم در طعم و مزه های نیز ترکیب می گردند اعم از انگبین های گیاهی تا طعم های شکلاتی زعفرانی و … که هر یک منجر به اختصاص یافتن نامی خاص به انها گردیده است و یکی از انها را با نام گز شکلاتی معرفی کرده اند. این گز شکلاتی باز نیز خود به چند مدل تقسیم بندی شده است که مدل های دسته بندی شده از این گز شکلاتی ها نوع مغز استفاده شده در تولید بوده است.

  • گز شکلاتی با مغز بادام زمینی
  • گز شکلاتی با مغز پسته بادام
  • گز شکلاتی با مغز فندوقی

مرکز فروش عمده گز

مرکز عمده فروشی گز شکلاتی مغز بادام زمینی

فروش عمده گز این مرکز که همراه با عرضه ی تولیدات برندهای مختلف از گزهای اصفهان بلداجی بوده اند فروش عمده ی درنظر گرفته ی شده ی این بخش هم در ارتباط با تولیدات گز شکلاتی مغزدار می باشد و این گز شکلاتی که می توان گفت نوعی از معجون ها و یا شالون ها را شامل می گردد طعمی متفاوت و خوشمزه ای را به خود اختصاص داده است. این گز شکلاتی با مغز بادام زمینی را به صورت فله ای و بسته بندی شده در وزن های مختلف تهیه و به بازار فروش عرضه شده است.

مرکز فروش عمده گز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده گز

فروش انواع گز شکلاتی مغزدار

گز شکلاتی نمونه های معروف از تولیدات جدید در دنیای گز بوده است که در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام