بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / قیمت گز گلریز آردی اصفهان در بازار

قیمت گز گلریز آردی اصفهان در بازار

قیمت گز گلریز اصفهان که از تولیدات نوع گز آردی بوده است در بازار ایران با نرخ قیمت های متفاوتی به فروش می رسد اما فروش عمده از تولیدات تازه ی گز آردی نوع گلریز مغز بادام، پسته و مخلوط کیلویی بسته بندی در این بخش عرضه می شود.

قیمت گز گلریز اصفهان

عمده گز تولید در بازار اصفهان

بازار گز اصفهان یکی از بزرگترین بازارهای تولید کننده ی گز در ایران بوده است که علاوه بر تامین بازار گز داخلی تامین کننده ی بازار گز در خارج از کشورهای جهانی نیز بوده است پس همواره برندهای گوناگونی از این گز اصفهان در بازارهای جهانی توزیع و پخش می گردند.

گز کرمانی اصفهان

اما تولیدات صورت گرفته و ارائه شده ی گز در بازار اصفهان که متشکل از مجموعه ای انبوه و عمده ی تولیدات گزهای اصیل و سنتی مدل برشی لقمه ای آردی با سکه ای بوده اند وجود هر یک در تنوعی از تولیدات همراه می باشد.

 1. گز مغزدار
 2. گز طعم دار
 3. گز کیلویی
 4. گز بی مغز
 5. گز کادویی
 6. گز مخصوص
 7. گز سنتی
 8. گز صنعتی

قیمت گز گلریز اصفهان

ارقام گوناگون تولیدات گز آردی

همانطور که اشاره کردیم از بین تولیدات اصیل گز بخش اصفهان گز آردی یکی از نمونه های تولیدات بوده است که بعد از تولیدات گزهای لقمه ای پرطرفدار و پرفروش می باشد. بنابراین این گز آردی نیز در مدل های گوناگونی تهیه و تولید گشت است اعم از:

 1. گز آردی گلریز
 2. گز آردی گلدرشت

قیمت گز گلریز اصفهان

هر دوی این مدل های برشی از گز آردی در اشکال هندسی دایره ای با مربع شکل برش خورده اند که بازار فروش برای مدل گزهای آردی گلریز پرطرفدارتر بوده است بنابراین نمونه های موجود از این گز آردی بازار تولید عبارتنداز:

 • گز آردی بادامی
 • گز آردی پسته ای
 • گز آردی مخلوط
 • گز آردی انگبین دار
 • گز آردی ترنجبینی
 • گز آردی شیرخشتی
 • گز آردی کیلویی
 • گز آردی بسته بندی

که نوع سفارشات تولید گز آردی کیلویی گلریز بصورت های مربع شکل اغلب برش داده و تولید می گردند که بهترین گزینه از گزهای آردی در فروش نمایشگاه های بین المللی بود است چون به خوبی مورد استقبال کثیری از افراد قرار می گیرد.

قیمت گز گلریز اصفهان

گز گلریز آردی در بازار با قیمت ارزان

پس به این ترتیب برای خرید عمده و مستقیم از بخش تولیدی گز در اصفهان نوع گز آردی گلریز خود را هر یک از موارد ذکر شده را سفارش دهید که بنابر یک خرید مستقیم با قیمت های مناسب و ارزان به فروش می رسد. گرچه نمونه های ارزان قیمت بسیاری از این گزهای آردی گلریز در بازار وجود دارند اما به دلیل برخی ویژگی ها در تولید منجر به این امر گردیده است.

 قیمت گز گلریز اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز بستنی

عرضه کننده گز بستنی اصفهان با روکش شیری

گز بستنی تولید مرکز اصفهان با روکش شیری در بازار همراه با برندهای متنوعی بوده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام