بازرگانی گز آراد
خانه / گز آنتیک / قیمت محصولات تولیدی گز مخلوط لقمه آنتیک

قیمت محصولات تولیدی گز مخلوط لقمه آنتیک

قیمت تولیدی گز با توجه به اینکه نمونه های مختلفی از این شیرینی سنتی ایرانی تهیه و تولید می گردد متفاوت است. فروش محصولات این بخش با معرفی تولیدات گز آنتیک اصفهان از نوع گزهای مخلوط لقمه ای این برند می باشد.

قیمت تولیدی گز

انواع درصد تولیدی گز مخلوط لقمه

خب همانطور که می دانید گز تولید شده با مغزهای پسته بادام همراه با درصد های متفاوت بوده است. این درصد های تولیدی از مغزها نیز منجر به قیمت گذاری های متفاوت برای گز می شوند. علاوه بر این در کنار تولیدات این گزهای پسته بادام نوعی دیگر را با نام گز مخلوط معرفی می کنند. یعنی ترکیبی از مغزهای پسته بادام گز را تهیه تولید و عرضه می نمایند که این گز مخلوط نیز همانند گز های پسته بادام درصد های متفاوتی دارد که اعم از:

  1. گز لقمه مخلوط ۵ درصد
  2. گز لقمه مخلوط ۱۰ درصد
  3. گز لقمه مخلوط ۱۸ درصد
  4. گز لقمه مخلوط ۲۰ درصد
  5. گز لقمه مخلوط ۳۰ درصد

قیمت تولیدی گز

معرفی محصولات تولیدی گز مخلوط آنتیک

معرفی محصولات گز این بخش در ارتباط با تولیدات گز آنتیک اصفهان بوده است و با اینکه این برند تولید کننده تولیداتی متنوع و خوشمزه از انواع گزها را دارا می باشد بخشی از تولیدات خود را به عرضه ی گزهای مخلوط اختصاص داده است. و این تولیدات گز مخلوط آنتیک که اعم از گزهای مخلوط لقمه ای بوده اند در بسته بندی های متنوع از درصد های متفاوت را تشکیل می دهد که به شرح زیر هستند.

  • گز لقمه ای ۴۰% مخلوط
  • گز لقمه ای ۲۵% مخلوط
  • گز لقمه ای ۱۸% مخلوط
  • گز لقمه ای شکلاتی مخلوط
  • گز لقمه ای ۲۵% ویلونی

قیمت تولیدی گز

عرضه ی عمده تولیدات گز لقمه آنتیک با قیمت مناسب

محصولات تولیدی گز آنتیک همراه با تولیدات انواع و اقسام گزها اعم از مخلوط تا گزهای مخصوص پسته بادام را شامل می شود که البته تولیدات میکس از پولکی های را نیز شامل می شود و هر یک براساس خصوصیت های تولیدی متفاوتی که دارا هستند با قیمت های متفاوتی نیز به فروش می رسند. قیمت های مناسب برای خرید های عمده را می توان در سفارشات خرید مستقیم از بخش تولیدی تهیه نماید که عمده در این مرکز در سرتاسر بازار ایران عرضه و به فروش می رسند.

قیمت تولیدی گز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ترنجبینی

فروش عمده گز ۲۰ درصد طعم دار ترنجبینی

گز ترنجبینی که یکی از طعم های موجود در بین گزها بشمار می رود فروش …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام