بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / قیمت عمده گز اعلا اصفهان با ۴۰ درصد مغز پسته

قیمت عمده گز اعلا اصفهان با ۴۰ درصد مغز پسته

گز اعلا و درجه یک با مغز پسته ۴۰ درصد تولید اصفهان را بصورت عمده و با قیمت های مناسب درب کارخانه ای می توانید در این بخش از بازار و مرکز تولید گز که همراه با تولیدات به روز از نوع بسته بندی و کیلویی خریداری نماید.

گز اعلا

تولیدات اعلا گز مغزدار پسته اصفهان

از تولیدات اعلا و درجه یک گز اصفهان می توان به تولیدات تمام اقسام گوناگون و مدل های مختلف از گز اشاره کرد. که نمونه ای از این تولید اعلا گز اصفهان مربوط به گزهای مغز پسته ای می باشد که در تنوعی از برش های متنوع با طعم های گوناگون و همچین درصد های بالا و پایین مغز ها را دارا هستند.

گز اعلا

همچنین می توان خاطر نشان شد که این گزهای اعلا پسته اصفهان علاوه بر اینکه در نوع بسته بندی کادویی وجود دارند نوع عرضه ی کیلویی انها نیز صورت گرفته است که براساس بازارهای مختلف فروش های متفاوت صورت می گیرد من جمله با برندهای متفاوت که این طعم های اعلای گز پسته ی اصفهان را می توان اینطور دسته بندی کرد.

 • گز پسته اعلا_ ترنجبینی
 • گز پسته اعلا_ بیدمشکی
 • گز پسته اعلا_ زعفرانی
 • گز پسته اعلا_ شیرخشتی
 • گز پسته اعلا_ نارگیلی
 • گز پسته اعلا_ میوه ای
 • گز پسته اعلا_ انگبینی
 • گز پسته اعلا_ سفارشی
 • و … .

گز اعلا

بهترین گز اصفهان را از کجا بخریم؟

اما برای تهیه و خرید این بهترین های تولید صورت گرفته از گز اصفهان را می توان گفت خود دارای بازار بزرگی از گز با برندهای رنگارنگ از کیفیت های متفاوت اما خوشمزه و مرغوب را دارا بوده. و اما برای سفارشات خرید های عمده جهت پخش و یا فروش را می توان از بخش های بازارهای اینترنتی که عرضه ی عمده از تولیدات را ارائه می دهند خریداری نماید من جمله این مرکز فروش اینترنتی.

گز اعلا

عوامل موثر در قیمت گز مغزدار

انچه بر قیمت فروش گز تاثیرگذار بوده است را می توان به عوامل مختلفی اشاره کرد و دسته بندی نمود که برخی از این موارد اثر گذار بر قیمت فروش به این ترتیب می باشد اعم از:

 1. نوع مغز مصرفی
 2. درصد مغز استفاده شده
 3. طعم لحاظ شده در تولید
 4. نوع و مدل بسته بندی
 5. وزن بسته بندی گز

و … . اما اینکه عوامل تاثیرگذار بر قیمت گز مغزدار چیست همانطور که اشاره نیز کرده ایم مربوط به درصد مغز با نوع و مدل مغز مربوط می شود به این ترتیب که گز مغزدار بادام با نوع پسته ای دارای نرخ قیمت متفاوتی بوده که براساس درصد تعیین شده نیز تاثیرگذار بر قیمت می باشد.

گز اعلا

مرکز فروش گز اعلا ۴۰ درصد پسته با قیمت مناسب عمده

پس به این ترتیب مرکز فروش گز اعلا اصفهان در نوع مغز پسته ای و سایر انواع دیگر گزهای تولید شده اعم از نوع گز سوهانی تا معجون های لقمه ای شکلاتی و زعفرانی و غیره در این مرکز بصورت عمده و مستقیم از مرکز تولیدی در سرتاسر بازارهای پخش و فروش کشور عرضه می گردد.

گز اعلا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز انگبینی

مرکز فروش اینترنتی انواع گز اصفهان بلداجی

گز اصفهان بلداجی که متشکل از انواع و اقسام گوناگون گزها بوده است در این …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام