بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصل / قیمت خرید گز مظفری اصل

قیمت خرید گز مظفری اصل

گز مظفری که از دیگر برندهای تولید کننده ی گز پایتخت ایران اصفهان می باشد با وجود انواع گوناگون از گزهای لقمه ای آردی خود همراه با نرخ قیمت های متفاوتی به فروش می رسند که تهیه و خرید عمده گز اصل مظفری از طریق نمایندگی های فروش امکان پذیر می باشد.

گز مظفری

گز

گز

گز شاخص ترین نماد هنر شیرینی سازی شهر اصفهان است . سابقه تولید این محصول به بیش از چند قرن می رسد که در طول سالیان ابزار و روش های تولید هم گام با رشد علوم متحول شده به گونه ای که امروزه دخالت دست در ساخت و فرآوری گز به حداقل رسیده است.

گز مظفری

معرفی گز مظفری اصفهان

افتتاحیه ی گز مظفری را می توان به سال ۱۳۱۰ مرتبط کرد که توسط مرحوم سید محمد علی مظفری در اصفهان تاسیس شد. که تولیدات این برند در گذشته انواع شیرینی جات ها، گز، سوهان با شربت آلات بود تا که رفته رفته در سال ۱۳۴۰ تمرکز تنها به تولیدات گز و سوهان معطوف گردید و با تمام سعی و تلاش مدیریت پیش به سوی تهیه و تولید محصولی درجه یک و باکیفیت را به مشتریان عرضه نماید.
ترکیبات اصلی که در تهیه و تولید گز استفاده می شود چندین و چند نمونه از مواد اولیه ی طبیعی می باشد که تهیه و مصرف ان در بین اکثریت برندهای تولید کننده متفاوت می باشد پس نتیجه تهیه و تولید گز با درجه های کیفی متفاوت می گردد.

 • شکر گلوکز
 • مغز پسته بادام
 • سفیده تخم مرغ
 • گلاب
 • ترنجبین
 • طعم دهنده گیاهی

گز مظفری

دسته بندی تولیدات انواع گز مظفری

از محصولات گز مظفری که تهیه تولید و در بازار فروش ارائه داده است تنها گزهای لقمه ای آردی بوده است و تنوع حاصله را در نوع مغز با درصد های ان می توان دید. من جمله این تولیدات گز لقمه ای، آردی با مغز پسته بادام و مخلوط هستند که هر درصدی از این مغزها در مدل های از بسته بندی قرار دارند. البته در کنار این تولیدات گز سوهان و دیگر شیرینی جات ها موجود هستند.

گز مظفری

انواع گز آردی لقمه مظفری

 1. گز لقمه آردی پسته بادام ۲۸ درصد
 2. گز لقمه آردی پسته بادام ۳۳ درصد
 3. گز لقمه آردی پسته بادام ۴۰ درصد
 4. گز لقمه آردی پسته بادام انگبینی
 5. گز لقمه آردی پسته بادام بیدمشکی
 6. گز لقمه آردی پسته سکه انگبین
 7. گز لقمه آردی پسته ممتاز
 8. گز لقمه آردی پسته بادام سفارشی
 9. گز لقمه پسته بادام جعبه فلزی

گز مظفری

قیمت خرید انواع عمده گز مظفری

با توجه به وجود نوع گز پسته بادام و درصد های که از این دو مدل گز ارائه شده است هر یک نرخ قیمتی را دارا هستند. و براساس نوع سفارشات خرید نیز تا جدودی تاثیر گذار بر قیمت های فروش می باشند. پس می توانید با قیمت های متفاوت اما مناسب از این برند محبوب و مشهور گز اصفهان مظفری ان را از طریق بخش و مراکز فروش مختلف تهیه نماید.

گز مظفری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ایران

صادرات گز اصیل اصفهان به ارمنستان

صادرات گز اصیل به ارمنستان را می توان پیشنهادی از تولیدات گز قطب و پایتخت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام