بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / قیمت انواع گز گلریز آردی جهان نما

قیمت انواع گز گلریز آردی جهان نما

قیمت انواع گز گلریز بر مبنای نوع مغز پسته ای و یا بادامی بودن متفاوت هستند. و در این بخش این انواع تولیدات گزهای آردی جهان نما بلداجی با قیمت های مناسب عمده در بازارهای ایرانی توزیع و پخش می شوند.

تولید گز سفارشی

تولیدات نوع گز آردی چگونه است؟

تولیدات نوع گزهای آردی همانن گزهای لقمه ای بوده اند در اصل مراحل تولیدی یکسانی را دارا هستند ولی در پایان کار می توان این تفاوت بین انها را احساس کرد و ان هم مرحله ی برش زدن بوده است. این برش از گزهای آردی را می توان در اشکال هندسی چون مربعی و دایره ای دید که به صورت گلریز و یا گلدرشت برش می خورند. در کنار ان طعم های گز آردی را می توان نام برد که طعمی همچون انواع انگبین های گیاهی با درصد های از مغز پسته و بادام را شامل می شوند.

انواع تولیدات گز آردی جهان نما

پس پیشنهاد این بخش از تولیدات نواع گز آردی ایرانی می توان به تولیدات گز بلداجی از برند جهان نما اشاره کرد. که این برند تولیدی تولیداتی از قبیل انواع و اقسام گزهای لقمه ای با آردی را دارا می باشد. ولی این تولیدات گز آردی جهان نما همانطور که معرفی مختصری از تولیدات نوع گزآردی در بخش قبل ارائه دادیم تولیدات گز آردی این برند نیز به همین ترتیب می باشد پس طعم های متنوع از مدل های زیبا و به روز بسته بندی نیز همراه می باشد برای مقایسه نرخ قیمت فروش انها باید گفت که از لحاظ درصد های تولیدی متفاوت هستند.

تولید گز سفارشی

فروش اینترنتی انواع گز جهان نما با قیمت ارزان

فروش اینترنتی از انواع گزهای جهان نما بلداجی در این بخش به صورت عمده و تامین کننده ی بازارهای ایرانی با صادراتی بوده است پس براساس درجه های کیفی تولیدی متفاوتی که دارا می باشد می توان دید و گفت که هر یک از تولیدات گز جهان نما مناسب برای پخش در بازارهای مختلف بوده است. پس برای آشنایی بیشتر این انواع گز جهان نما عبارتنداز:

  1. گز سوهانی لقمه فله ای
  2. گز سوهانی لقمه ۵۰۰ گرمی
  3. گز لقمه پسته بادام فله ای
  4. گز لقمه پسته بادام بسته بندی
  5. گز آردی پسته بادام کیلویی
  6. گز آردی پسته بادام بسته بندی
  7. گز لقمه ای بدون مغز فله ای
  8. گز لقمه ای بدون مغز ۱۰۰ گرمی

تولید گز سفارشی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز لقمه ای ساده

فروش گز لقمه ای ساده ارزان جهان نما

فروش گز لقمه ای ساده و ارزان قیمت را می توان پیشنهاداتی از تولیدات برندهای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام