مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش گز پاکتی کیلویی بصورت عمده در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل بسته بندی گز پاکتیتولیدات انواع گز بسته بندی پاکتیپرفروش ترین نوع گز بسته بندی کدام است پاکتی با کادویی؟گز پاکتی ارزان قیمت کجا تولید می شود؟مرکز فروش گز کیلویی عمده در سراسر کشور
گز پاکتی

گز پاکتی بسته بندی شده ی ارزان قیمت در بازار را می توان در انواع طرح های گوناگون تهیه کرد که در این بخش فروش عمده از تولیدات گز پاکتی بسته بندی شده ی کیلویی بصورت عمده در بازار کشور و صادرات عرضه می شود.

گز پاکتی

انواع مدل بسته بندی گز پاکتی

همانطور که در ابتدای امر اشاره کردیم تولیدات گز پاکتی بسته بندی شده در تنوعی از طرح ها روانه ی بازار مصرف گردیده است. البته وجود هر یک از این گز پاکتی بسته بندی پرشده از اقسام گوناگون گزها نیز بوده است که مجموع گزهای پاکتی بسته بندی تولیدات نوع گزهای لقمه ای را شامل می گردد.

گز پاکتی

خب با این وجود شرکت های تولید کننده ی گز در قطب های تولیدی که دارای چنین بسته بندی های پاکتی برای گز را دارند علاوه بر طرح های مختلف در وزن های متفاوتی نیز بوده اند بنابراین انواع مدل بسته بندی گز پاکتی از لحاظ وزن ان می توان به موارد موجود در بازار اشاره کرد که اعم از:

 • گز پاکتی_ یک کیلویی
 • گز پاکتی_ نیم کیلویی
 • گز پاکتی_ ۸۰۰ گرمی
 • گز پاکتی_ ۲۵۰ گرمی
 • گز پاکتی_ ۴۵۰ گرمی

گز پاکتی گز پاکتی

تولیدات انواع گز بسته بندی پاکتی

و اما تولیدات صورت گرفته از گزهای بسته بندی نوع پاکتی گفتیم مربوط به تولیدات مدل گزهای برشی لقمه ای بوده اند و می دانیم که مجموعه تولیدات گزهای لقمه ای نیز از متنوع ترین نوع گز در هر واحد تولیدی را شامل می گردد. پس به این ترتیب شرکت های تولیدی و بسته بندی گز در کشور انچه از تولیدات صورت گرفته را در مدل گزهای پاکتی عرضه نموده اند به این شرح هستند.

 1. گز بسته بندی پاکتی زعفرانی
 2. گز بسته بندی پاکتی میوه ای
 3. گز بسته بندی پاکتی نارگیلی
 4. گز بسته بندی پاکتی پسته بادام ۱۰%
 5. گز بسته بندی پاکتی پسته بادام ۱۸%
 6. گز بسته بندی پاکتی پسته بادام ۲۸%
 7. و … .

گز پاکتی

پرفروش ترین نوع گز بسته بندی کدام است پاکتی با کادویی؟

اما بازار فروش به نوع گز بسته بندی پاکتی که می توان گفت بازار فروش متفاوت و مخصوص به خود در بخش های خاص و مختلف از بازار فروش کشور را شامل می گردد، اینکه پرفروش ترین این گزهای بسته بندی مربوط به تولیدات نوع بسته بندی پاکتی بوده یا کادویی می توان گفت بازار فروش برای تولیدات نوع گزهای کادویی بالاتر می باشد.

گز پاکتی

گز پاکتی ارزان قیمت کجا تولید می شود؟

و اما تولیدات گز پاکتی ارزان قیمت را از کجا می توان تهیه کرد باید گفت این تولیدات گز پاکتی ارزان قیمت مربوط به تولیداتی از نوع خاص گزهای لقمه ای بوده اند که شامل درصد خاصی از مغز با نوع مخصوص از مغزها بوده اند. برای مثال تولیدات گزهای مغزدار ۱۰% از پایین ترین قیمت برخوردار بوده اند و نوع گز مغز بادام نیز تا حدودی از قیمت مناسب تری همراه است.

گز پاکتی

مرکز فروش گز کیلویی عمده در سراسر کشور

این مرکز فروش از بازار گز ایرانی فروشی بصورت عمده در سرتاسر بازار کشور را دارا بوده است که البته تامین کننده ی بازارهای صادراتی به کشورهای مختلف نیز بوده است که تولیداتی همچون گزهای پاکتی بسته بندی شده از نوع کیلویی تا مدل های متنوع اما زیبا از طرح های مختلف بسته بندی کادویی را شامل می گردد.

گز پاکتی

اما نوع گز کیلویی تنها مربوط به مدل گزهای لقمه ای نمی باشد بلکه می توان سایر انواع دیگر گزها چون گزهای آردی با سکه ای را دید که بصورت کیلویی بر طبق سفارشات بازار خرید تهیه و تولید می گردد. مانند:

 • انواع گز برشی_ کیلویی ۵%
 • انواع گز برشی_ کیلویی ۱۰%
 • انواع گز برشی_ کیلویی ۱۸%
 • انواع گز برشی_ کیلویی ۲۸%
 • انواع گز برشی_ کیلویی ۳۲%
 • انواع گز برشی_ کیلویی ۴۲%
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید