بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / فروش کلی گز بلداجی لقمه آردی در تهران

فروش کلی گز بلداجی لقمه آردی در تهران

گز لقمه آردی

گز لقمه آردی بلداجی در تهران که بصورت عمده برای پخش در بخش های مختلف از بازار توسط این مرکز بطور مستقیم از بخش تولیدی گز در بلداجی تهیه و عرضه می گردد یک فروش کلی با نازلترین نرخ قیمت را برای عمده خریداران و صادر کنندگان گز در کشور فراهم ساخته است.

معرفی کلی از تولیدات گز اصیل در بلداجی

بلداجی شهر گز و یا می توان گفت پایتخت گز ایران بوده است که این شهر کوچک در خود واحدهای تولیدی بسیاری اعم از کارگاه های تولیدی تا کارخانجات تولیدی گز را جای داده است که هر یک می توان گفت با دارا بودن نام های تجاری مختلفی بخش از تامین بازار گز کشور را برعهده دارند.

گز بلداجی

اینکه بخواهیم یک معرفی کامل و کلی از لیست تولیدات گزهای اصیل بلداجی داشته باشیم می توان اینطور بیان کرد که شامل مجموعه تولیداتی از نوع گزهای لقمه ای با آردی بوده اند حال اینکه این دو مدل خود باز به بخش های متعددی باز تقسیم بندی می شوند، من جلمه نوع درصد مغزدار بودن انها و یا طعم های در نظر گرفته شده و غیره که در ادامه به معرفی کوتاهی از این انواع گز بلداجی می پردازیم.

 1. گز اصیل بلداجی_ پسته ای
 2. گز اصیل بلداجی_ بادامی
 3. گز اصیل بلداجی_ سوهانی
 4. گز اصیل بلداجی_ زعفرانی
 5. گز اصیل بلداجی_ انگبینی
 6. گز اصیل بلداجی_ شیرخشتی
 7. گز اصیل بلداجی_ ترنجبینی

مرغوب ترین نوع گز لقمه آردی بلداجی

گز لقمه آردی

مرغوب ترین این تولیدات از گزهای لقمه ای آردی بلداجی می توان گفت تمام تولیدات صورت گرفته شده است و انتخاب از بین برندهای تولید کننده ی متعددی که این گز را ارائه می دهند. چون هستند بنابر واحدهای تولیدی بسیاری که وجود دارد هر یک با درجه ی کیفی بالا و پایینی از این محصول را عرضه ی بازار مصرف می کند و این امر منجر به فروش با قیمت های متفاوت می گردد. می توان این مرغوب ترین گز بلداجی را از نظر درصد مغزهای لحاظ شده نام برد که عبارتنداز:

 • گز مرغوب پسته ای ۴۲%
 • گز مرغوب پسته ای ۴۰%
 • گز مرغوب پسته بادام ۳۸%
 • گز مرغوب پسته بادام ۳۲%
 • گز مرغوب پسته بادام ۳۰%
 • گز مرغوب پسته بادام ۲۸%
 • گز مرغوب پسته بادام ۱۸%

گز لقمه آردی

تفاوت تولیدات گز لقمه آردی بلداجی با اصفهان در چیست؟

خب قطب های تولیدی گز در کشور اصفهان با بلداجی بوده اند و اینکه تفاوت بین تولیدات گز لقمه آردی اصفهان با بلداجی در چیست تنها می توان گفت که در نوع درجه ی کیفی تولید و عرضه شده در بازار با نام برندهای تولید کننده ی متفاوت در بازار بوده است. و هم می توان در بلداجی و هم اصفهان برندهای را معرفی کرد که تولیدات عالی، اصیل و درجه یک از بهترین های گز را ارائه می نمایند.

گز لقمه آردی

فروش کلی عمده انواع گز بلداجی در تهران مستقیم

پس به این ترتیب جهت خرید کلی از محصولات تولیدی گز بلداجی اعم از گزهای لقمه ای و آردی بصورت های کیلویی و یا بسته بندی شده به همراه محصولاتی چون سوهان و یا سوهان گزی های لقمه ای می توانید در این بخش سفارشات خود را به ثبت رسانید تا بطور مستقیم از مرکز تولیدی برای بازار تهران عرضه گردد.

گز لقمه آردی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز لقمه ای بلداجی

سفارش تولید گز باکیفیت فله لقمه ای بلداجی

گز فله لقمه ای باکیفیت تولید بازار ایران مربوط به تولیدات گز مرغوب و درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام