بازرگانی گز آراد
خانه / گز معراج / فروش عمده گز معراج درجه یک

فروش عمده گز معراج درجه یک

گز معراج درجه یک و مرغوب که در نوع تولیدات تمام انواع و اقسام گوناگون گزها می توان ان را تهیه کرد در فروش عمده ی عرضه شده این بخش به صورت سراسری در بازار کشور همواره نرخ قیمت های مناسبی را دارا می باشند.

گز معراج

عمده گز درجه یک در بازار کشور

برای معرفی انچه از محصولات گزی در بازار کشور عرضه شده است نام برد می توان به نمونه از اقسام گوناگون گزها اشاره کرد که هر یک به نوبه ی خود درجه ی کیفی متفاوتی در تولید را دارا هستند. اما در اصل گز یکی از بهترین های شیرینی ایرانی بوده که بدون استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده ای تهیه و تولید می گردد و تولید کنندگان اصیل این گز استاد کاران ماهر و حرفه ای اصفهانی با بلداجی بوده اند.
این استاد کاران ماهر و حرفه ای تولید کننده ی گز، گزهای در نمونه های متنوع از طعم ها را ارائه می دهند که نوع عرضه ی ان می تواند به صورت کیلویی و یا بسته بندی شده بوده باشد. مانند:

 1. گز درجه یک لقمه ای
 2. گز درجه یک آردی
 3. گز درجه یک برشی
 4. گز درجه یک پسته ای
 5. گز درجه یک بادام
 6. گز درجه یک طعم دار میوه
 7. گز درجه یک طعم دار انگبین
 8. گز درجه یک طعم دار عسلی

موارد نام برده شده از گزهای درجه یک مربوط به نوع تولید بود اما برندهای تولید کننده ی این گز درجه یک می تواند بخش های مختلفی از شرکت های تولید کننده بوده باشد. برای مثال ما به تولیدات گز درجه یک معراج اصفهان می پردازیم.

گز معراج

گز درجه یک معراج کدام نمونه است؟

پس برای آشنایی بیشتر از تولیدات گز درجه یک معراج در بازار کشور باید اینطور به توصیف ان پرداخت که تولیدات این برند در مجموع مرغوب و درجه یک بوده اند در اصل یکی از برندهای معروف و شناخته شده ی گز می باشد. و تولیداتی که از گز ارائه داده است نمونه های می باشد که نام بردیم در بخش قبل که براساس نوع ذائقه های مختلف افراد انتخاب و خریداری می گردد. بنابراین پرفروش ترین نمونه های درجه یک از گزهای معراج به این شرح هستند.

 • گز شمش نقره طلایی آردی
 • گز نقره ای طلایی لقمه ای
 • گز کلاسیک لقمه پسته
 • گز ارسی لقمه پسته
 • گز زعفرانی شاهرضا
 • گز برشی مخلوط
 • گز رژیمی پسته ای
 • گز نقش جهان پسته

گز معراج

فروشگاه اینترنتی فروش گز درجه یک معراج عمده

وجود هر یک از انواع گز درجه یک اصفهان معراج در این فروشگاه اینترنتی فروش عمده گز برگرفته از تولیدات تمام انواع و اقسام گزها بوده است که به طور مستقیم از درب کارخانه ارائه می گردد. بنابراین سفارشات خرید گز این مجموعه گزهای تازه تهیه و تولید شده ی روز هستند که کیفیت با طعم و قیمت را در نوع بهترین می توانید خریداری نماید.

خرید گز اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گز

قیمت فروش گز برشی مخلوط معراج

قیمت فروش گز بنابر برندهای متفاوت عرضه شده متغیر هستند. برای مثال قیمت فروش گز …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام