بازرگانی گز آراد
خانه / سوهان گزی / فروش عمده سوهان گز و سوهان لوز آنتیک

فروش عمده سوهان گز و سوهان لوز آنتیک

سوهان گز آنتیک

سوهان گز آنتیک یکی از عمده گز سوهانی های موجود و عرضه شده در بازار گز بوده است که در نوع بسته بندی شده روانه ی بازار مصرف گردیده است که همراه با این محصول تولیدی جدید از سوهان لوز های خوشمزه را نیز دارا بوده که در یک فروش و پخش عمده توسط این مرکز عرضه می گردد.

لیست محصولات تولیدی از گز آنتیک

همانطور که می دانید در اصفهان با برندهای تولید کننده ی متعددی روبه رو می شویم که هر یک به نوبه ی خود شهرت و معروفیت خاصی در بین بازار تولید و فروش گز به خود اختصاص داده اند که برخی از این برندها را می توان از جمله برندهای قدیمی تولید کننده ی گز در قطب گز اصفهان نام برد و معرفی کرد. برای مثال می توان به گز آنتیک اصفهان اشاره کرد.

سوهان گز آنتیک

این برند از جمله برندهای برتر و مشهور گز بخش اصفهان بوده است که به نوعی می توان گفت پرطرفدار و پرفروش در بین بازارهای داخلی با صادرات بوده است. و انچه از تولیدات گز را در بازار ارائه داده است مجموعه ای از انواع و اقسام گوناگون گزها با محصولاتی مرتبط با این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی گز عرضه نموده است. دسته بندی تولیدات از گز و سایر محصولات تولیدی این برند به این ترتیب بوده است:

 1. گز مغزدار و بی مغز فله کیلویی
 2. گز مغزدار و بی مغز کادویی
 3. گز آردی گلریز گلدرشت
 4. گز لقمه پسته، بادام، مخلوط، شکلاتی، زعفرانی، رژیمی
 5. گز لقمه ای مغزدار ۲۰۰ گرمی
 6. گز مغزدار ۱۸%، ۲۰%، ۲۸، ۳۰%، ۳۵%، ۴۰%
 7. پولکی طعم دار، مغزدار، میکس
 8. نبات شاخه، چوبی، تخت
 9. سوهان گزی، سوهان عسلی لقمه، سوهان عسلی تخت، سوهان لوز
 10. شیرینی نخودچی، شیرینی کرکی، شیرینی برشتوک

سوهان گز آنتیک

معرفی انواع سوهان آنتیک

فروش عمده از گز های آنتیک در ارتباط با محصولات تولیدی از نوع سوهان های این برند بوده است که در ادامه به معرفی مخصتر و کوتاهی از این محصول می پردازیم که نوع سوهان آنتیک در چند مدل تهیه و تولید می شود که هر یک ویژگی های متفاوت در تولید را دارا بوده اند که اعم از:

 1. سوهان گزی لقمه
 2. سوهان عسلی لقمه
 3. سوهان عسلی تخت
 4. سوهان لوز

از جمله تولیدات نوع محصول سوهان این برند بوده اند که تمامی انها در نوع بسته بندی های کادویی کریستالی و یا جعبه های فلزی و یا تخت کشویی روانه ی بازار مصرف شده اند.

سوهان گز آنتیک

مرکز فروش آنلاین گز آنتیک اصفهان عمده

مرکز های فروش گز آنتیک در اصفهان را شعب مختلفی تشکیل داده است و یکی از مراکز فروش اینترنتی آنلاین عمده از تولیدات این برند در بازار داخلی و یا بازارهای صادرات می توان این مرکز را پیشنهاد داد که عرضه کننده ی مستقیم از بخش تولیدی با قیمت های مطابق با بازار روز و مناسب بوده است که می توانید از طریق راههای ارتباطی سفارشات خود را به ثبت رسانید.

سوهان گز آنتیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سوهان گزی دالمن

فروش سوهان گزی لقمه ای فله دالمن

سوهان گزی دالمن یکی از محصولات تولیدی جدید از این برند بوده است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام