بازرگانی گز آراد
خانه / گز بسته بندی / صادرات گز کاکائویی درجه یک بسته بندی شده

صادرات گز کاکائویی درجه یک بسته بندی شده

گز کاکائویی

گز کاکائویی درجه یک در مدل های بسته بندی شده برای صادرات به بازارهای جهانی را می توانید در این بخش از بازار اینترنتی با بهترین کیفیت از تولیدات به روز و تازه با نازلترین نرخ قیمت ها بطور مستقیم از درب کارخانه تهیه و خریداری نماید.

انواع گز کاکائویی موجود در بازار

برای دسته بندی انواع گز موجود در بازار می توان گفت که به انواع و اقسام گوناگونی از گزها می توان اشاره کرد که وجود هر یک مربوط به مرکزهای تولیدی از قطب های مختلف تولید کننده ی گز در کشور بوده است، اعم از گزهای بخش اصفهان، بلداجی با تبریز که تولیداتی متنوع هر یک عرضه ی بازار می نمایند.

گز کاکائویی

برای مثال یکی از این انواع گزهای موجود در بازار گز کاکائویی بوده است، این گز کاکائویی از مجموعه تولیدات گزهای بخش تبریز بشمار می رود که در اصطلاح به گزهای نوقا معروف هستند. و گزهای نوقای تبریز از نوع کاکائویی در مدل های زعفرانی نیز تهیه می شوند و ترکیبی از طعم وانیل را دارا هستند. پس این انواع گز کاکائویی موجود در بازار به این ترتیب می باشد.

 • گز کاکائویی نوقا
 • گز کاکائویی مغزدار بادام
 • گز کاکائویی مغزدار پسته
 • گز کاکائویی سه مغز
 • گز کاکائویی شکلاتی

گز کاکائویی

خصوصیت تولیدات گز کاکائویی

از ویژگی و خصوصیت های تولید شده ی این گز کاکائویی می توان گفت که گز کاکائویی نوقا برش های چون گزهای لقمه ای اما به شکلی متفاوت تر را دارا بوده اند و به صورت دو رنگ از طعم کاکائویی با وانیلی همراه بوده اند که لایه ای از نان میکادو را شامل می شوند و همانطور که گفته شد در نوع کیلویی با بسته بندی شده در بازار موجود هستند.

گز کاکائویی

عمده خریداران گز کاکائویی در ایران

از عمده خریداران این دسته از تولیدات گز کاکائویی در ایران می توان به پخش کننده ها و بنکدارهای بسیاری در سطح کشور اشاره کرد و یا عمده خریدارانی که در امر صادرات این محصول به کشورهای جهانی فعالیت دارند تهیه و ارسال می نمایند. این خریداران گز کاکائویی اغلب ان را در نوع مدل های بسته بندی شده تهیه می نمایند که باز از وزن های متفاوتی متشکل شده اند اعم از:

 • گز بسته بندی کاکائویی_ ۱۰۰۰ گرمی
 • گز بسته بندی کاکائویی_ ۵۰۰ گرمی
 • گز بسته بندی کاکائویی_ ۳۰۰ گرمی
 • گز بسته بندی کاکائویی_ ۲۵۰ گرمی

گز کاکائویی

مرکز صادرات انواع گز درجه یک بسته بندی

این مرکز یک بخش اینترنتی جهت عرضه ی تولیدات انبوه و عمده از انواع و اقسام گوناگون گزهای پایتخت ایران اصفهان بلداجی با تولیدات گز قطب تبریز بوده است. در ال بهترین فرصت زمانی برای عمده خریداران گز کاکائویی و سایر انواع گزها را فراهم اورده ایم تا به هرانچه از تولیدات دسترسی مستقیم از درب کارخانه را داشته باشند.

گز کاکائویی

پس در این بخش انواع گز درجه یک بسته بندی شده براساس نوع بازار تقاضای خرید پیشنهاد و ارائه داده می شود که می توانید انتخاب های متفاوت از بین انها داشته و با نازلترین نرخ قیمت خرید نماید. مانند:

 1. گز لقمه پسته بادام
 2. گز آردی پسته بادام
 3. گز آجیلی نوقا
 4. گز لقمه کیلویی کادویی
 5. گز مغزدار پسته، بادام، گردو و …
 6. گز طعم دار میوه ای
 7. گز طعم دار سنتی
 8. گز طعم دار صنعتی

گز کاکائویی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز بلداجی

تجارت گز صادراتی بلداجی با قیمت مناسب

گز بلداجی یکی از گزهای صادراتی بخش تولید کشور بوده است که تجارت این گز …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام