بازرگانی گز آراد
خانه / گز اثلی 303 بلداجی / خرید گز انگبین لقمه اثلی ۳۰۳ بلداجی

خرید گز انگبین لقمه اثلی ۳۰۳ بلداجی

خرید گز انگبین می تواند از تولیدات گزهای لقمه ای و یا آردی لحاظ شده باشد. که در این بخش خرید گز های انگبینی از نوع لقمه ای تولیدات گز بلداجی چون اثلی ۳۰۳ بهترین تولید کننده ی گز این قطب تولیدی گز ایران می باشد.

خرید گز لقمه

تولیدی گز اثلی ۳۰۳ بلداجی

این مرکز تولیدی گز ۳۰۳ اثلی در بلداجی که فعالیت تولید گز خود را از سال های پیش آغاز نموده است می توان گفت تا به امروز توانسته است که سهم بازار فروش خوبی را به خود اختصاص دهد. در اصل به خوبی در تمامی بازارهای فروش گز ایران شناخته شده و معروف گشته است. که می تواند دید سفارشاتی برای صادرات گز ایران برند نیز ارائه می گردد. و اما تولیدات گز اثلی ۳۰۳ بلداجی که همان تولیدات گزهای لقمه ای با آردی بوده است از درصد های مختلف با طعم های گوناگون را شامل می گردد. البته از لحاظ شکل ظاهری در بسته بندی می توان گفت که زیباترین مدل بسته بندی با خوشمزه ترین طعم گز انگبین را دارا می باشد.

قیمت خرید گز

انواع گز انگبین تولیدی ۳۰۳ اثلی

خب گفتیم که یکی از طعم های تولیدی گز این برند تولیدات گز انگبین بوده است که برای دسته بندی کردن این انواع گز انگبین تولیدی اثلی ۳۰۳ می توان به موارد زیر اشاره کرد اعم از:

 • گز انگبینی لقمه ۲۸%
 • گز انگبینی لقمه ۳۸%
 • گز انگبینی لقمه ۴۰%
 • گز آردی انگبینی ۱۸%
 • گز آردی انگبینی ۲۸%
 • گز آردی انگبینی ۳۸%
 • گز آردی انگبینی ۴۰%

قیمت گز اصقهان

تولید کنندگان گز انگبین بلداجی

بلداجی یکی از قطب های تولیدی گز در کشور بوده است بنابراین می توان به وجود برندهای تولید کننده ی بسیاری اشاره کرد که هر یک از انها تولیدات متنوعی از گز این شیرینی سنتی را شامل می شوند. این تولید کنندگان گز بلداجی تولیدات خود را با طعم های مختلف از گز را روانه ی بازار می کنند مانند:

 1. گز انگبینی
 2. گز شیرخشتی
 3. گز ترنجبینی
 4. گز عسلی
 5. گز نارگیلی

قیمت فروش گز

مرکز خرید انواع گز انگبین لقمه ای

بازار پخش گز ایران اصفهان بلداجی همانطور که گفته شده است عرضه کننده و ارائه دهنده ی برندهای تولید کننده ی مختلف گز در کشور و بازارهای جهانی بوده است. بنابراین در این مرکز خرید می توانید سفارشات خود از تولیدات انواع گز لقمه ای انگبین دار را از بین تولیدات گزهای اصفهان و یا بلداجی تولید کننده ی گز اثلی ۳۰۳ تهیه و خریداری نماید که همراه با تنوعی از درصد های مختلف را ارائه داده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ترنجبینی

فروش عمده گز ۲۰ درصد طعم دار ترنجبینی

گز ترنجبینی که یکی از طعم های موجود در بین گزها بشمار می رود فروش …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام