بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / تولید گز سفارشی آردی شیرخشتی جهان نما

تولید گز سفارشی آردی شیرخشتی جهان نما

تولید گز سفارشی را می توان از تولیدات انواع و اقسام گز ها دید و نام برد. برای مثال سفارش تولید گز این بخش در ارتباط با تولیدات گز آردی با طعم شیرخشتی و از تولیدات گز بلداجی چون برند جهان نما تهیه و عرضه می گردد.

تولید گز سفارشی

شیرخشت چیست؟

شیرخشت چیست؟

ابن‌سینا در کتاب قانون در مورد شیرخشت چنین گفته است: «شیرخشت یا شیرخشک شبنمی است که در هرات بر درخت بید و گون کتیرا می‌نشیند. دارای مزاج معتدل است. دارای اثر مسهلی و دیگر خواص مشابه ترنجبین، ولی از آن قوی‌تر است و خاصیت زداینده دارد.

عرضه گز شیرخشتی

تولیدات گز سفارشی کدام نوع گز است؟

خب تولیدات گز در انواع و اقسامی تهیه تولید و عرضه می شوند ولی در طعم های مختلف با درجه های کیفی متفاوت گاه همراه با تولیدات نوع سفارشی و گاه تولیداتی معمولی اما خوشمزه از گزها را دارا هستند. و بازار فروش برای هر دو مدل گز سفارشی با گزهای درجه پایین فوق العاده با استقبال گرمی روبه رو می شود. البته این بازار فروش تولید گز سفارشی تنها برای بازار های خاص با افراد خاصی تهیه و تولید می گردد مانند:

  • گز سفارشی پسته ای ۴۲%
  • گز سفارشی پسته انگبین ۴۲%
  • گز سفارشی پسته شیرخشتی ۴۲%
  • گز سفارشی بادام ترنجبین ۳۸%
  • گز سفارشی پسته عسلی ۳۸%
  • گز سفارشی پسته زعفرانی ۳۵%
  • گز سفارشی پسته نارگیلی ۳۸%
  • گز سفارشی پسته بادام نارگیلی ۳۸%
  • گز سفارشی فوق ممتاز انگبین ۴۲%

تولید گز سفارشی

انواع طعم تولیدی گز سفارشی آردی

پس این تولیدات گز سفارشی به تولیدات گزهای آردی و لقمه ای مرتبط می باشد و نوع گزهای آردی سفارشی تولید شده با اینکه همراه با درصد های متنوع و متفاوت از مغزهای پسته بادام بوده اند همانطور که در بخش قبل ارائه دادیم از طعم های گوناگونی نیز تهیه و تولید شده اند. تا حدودی براساس طعم گز با درصد مغزها می توان گفت قیمت فروش بالا و پایینی را دارا هستند.

تولید گز سفارشی

فروش عمده انواع گز آردی لقمه جهان نما

فروش گز این بخش که در ارتباط با تولیدات گز سفارشی آردی بوده است تولیدات گزهای جهان نما بلداجی ارائه داده شده است که این گزهای آردی سفارشی جهان نما از طعم های گز شیرخشتی بوده اند و شامل تولیدات گز لقمه ای این برند نیز می گردد. پس علاوه بر ثبت سفارشات خود از تولید گز سفارشی مورد نظر خود می توانید عمده سفارشات دیگر از خرید گزهای لقمه ای را نیز داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گز نیکومنش

مرکز پخش عمده انواع گز لقمه آردی

پخش انواع گز لقمه آردی عمده همراه با تنوعی از تولیدات در این مرکز فروش …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام